KULLANIM KOŞULLARI

LÜTFEN BU WEB SİTESİNDEKİ BİR SAYFAYI KULLANMADAN VEYA ERİŞMEDEN ÖNCE KULLANIM ŞARTLARINI DİKKATLE OKUYUN. BU WEB SİTESİNE ERİŞİMLE, BİLDİRİMİNİZİ VE BU KULLANIM ŞARTLARINI KABUL EDERSİNİZ.

Bu web sitesi servistalebi.com'a aittir ve servistalebi.com tarafından işletilmektedir. ve iştirakleri ve bağlı kuruluşları (topluca “servistalebi.com,” “biz” veya “biz”). Bu web sitesi veya işleyişi ile ilgili sorular, bu kullanım şartlarının sonunda belirtilen temas noktalarına yönlendirilmelidir. Web sitesinin kullanımı, burada yer alan veya burada belirtilen tüm şartları, koşulları ve bildirimleri (“Kullanım Koşulları”) değiştirmeden kabul etmeniz koşuluyla size sunulmaktadır. Bu web sitesinin kullanımı 13 yaşın üzerindeki kişilerle sınırlıdır. Web sitesini ve hizmetleri kullanımınız, tüm Kullanım Koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir; bu şartları kabul etmiyorsanız, web sitesini kullanmayın. Web Sitesini kullandığınızda ve ne zaman kullanıp kullanmadığınızı ve ne zaman bunlara uyduğunuzu ve bu koşullara uyup uymadığınızı kabul etmiş olursunuz. servistalebi.com, bu kaydı güncelleyerek bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda revize etmekte serbesttir ve bu değişikliğin ardından kullanımınız değiştirilen şartların kabulü. Bu tür değişiklikler derhal ilan edildikten sonra yürürlüğe girecektir. Değişiklikler için lütfen kullanım koşullarını düzenli olarak kontrol edin.

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ

Bu web sitesi size İnternet'teki diğer web sitelerine bağlantılar sağlayabilir (“Bağlantılı Siteler”). Bağlantılı Siteler, servistalebi.com’un kontrolü altında değildir ve servistalebi.com, Bağlantılı Sitelerin doğruluğu, telif hakkı uyumluluğu, yasallığı veya bağlılığı veya Bağlantılı Sitelerin doğruluğu, burada yer alan bağlantılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir Bağlantılı Sitenin içeriğinden sorumlu değildir. Bu bağlantılar, size kolaylık sağlamak için sağlanmıştır ve Bağlantılı Sitelerin servistalebi.com veya Bağlantılı Sitelerin operatörleri ile herhangi bir birliği tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantılı Sitelerle ilişkili üçüncü şahıslarla etkileşimleriniz, siz ve Bağlantılı Sitelerle ilişkili üçüncü şahıslar arasındadır. servistalebi.com'un, Bağlantılı Sitelerle ilişkili üçüncü şahıslarla yapılan ilişkilerden sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.

MÜLKİYET HAKLARI

Bu web sitesinde bulunan materyallerin telif hakkı, ticari marka ve diğer mülkiyet hakları ve yasaları tarafından korunduğunu kabul etmektesiniz. Bu web sitesinde bulunan materyallerin bir kopyasını yalnızca kişisel kullanımınız için geçici olarak indirebilir veya diske kaydedebilirsiniz, bu materyalden yaptığınız kopyalar, ilgili web sitesinde bulunan herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet bildirimini içermesi şartıyla kopyalanan malzemeye. Açıkça izin verilen kullanım dışında, bu tür materyallerden türev çalışmalar satmamayı, devretmemeyi, lisans vermeyi, değiştirmeyi, kopyalamayı, çoğaltmayı, dağıtmayı, iletmeyi, sergilemeyi, gerçekleştirmeyi, yayınlamayı veya yaratmamayı kabul edersiniz. servistalebi.com’un yazılı izni olmadan bir koleksiyon, derleme, veritabanı veya dizin oluşturmak amacıyla bu web sitesinden veri veya diğer içerikleri sistematik olarak almamayı kabul edersiniz. Burada açıkça verilmeyen tüm haklar saklıdır. Bu web sitesinden herhangi bir bilginin, içeriğin veya görüntünün indirilmesi, bu bilgilerin, içeriğin veya görüntülerin hiçbir hakkını veya sahipliğini size devretmez ve bu bilgiler, içerik veya görüntüler yalnızca bu Kullanım Koşullarına uygun olarak kullanılabilir. servistalebi.com’un yazılı izni olmadan bu web sitesinin herhangi bir bölümünü veya bu web sitesinde bulunan herhangi bir materyali herhangi bir sunucu veya bilgisayarda aynalayamaz veya arşivleyemezsiniz.

ÜRÜNLER, HİZMETLER VE YAZILIM

Yazılımın bu web sitesinden indirilmesi, söz konusu yazılıma, yazılıma dahil edilen veya yazılımla ilişkilendirilmiş dosyalar, veriler ve görüntüler dahil olmak üzere başlığı vermez. Bu tür bir yazılımı kullanımınız, yalnızca yazılıma dahil olan veya söz konusu yazılımı indirdikten sonra sunulan lisans sözleşmesine uygun olacaktır. Bu web sitesinde bulunan yazılımların telif hakkı servistalebi.com veya sahibine aittir. Yazılım daha fazla dağıtım için kopyalanamaz, yeniden dağıtılamaz veya herhangi bir sunucuya yerleştirilemez. Yazılımı satamaz, değiştiremez, çoğaltamaz, kopyalayamaz ve yeniden dağıtamazsınız.
Bu web sitesinde bir ürüne, hizmete veya yayına yapılan açıklama (köprüyle yapılan tüm açıklamalar veya referanslar dahil), söz konusu ürünün, hizmetin veya yayının servistalebi.com tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu web sitesi aracılığıyla sunulan ürünler ve yazılımlar, söz konusu ürün veya yazılımla bağlantılı olarak sağlanan yazılı lisans veya garanti ile garanti altına alınacaktır.

GÖNDERİLER - EKLENEN İÇERİKLER

servistalebi.com'a telif hakkı olmayan, kalıcı, geri alınamaz, dünya çapında münhasır olmayan hak ve tüm içeriği kullanma, dağıtma, değiştirme, uyarlama, yayınlama, tercüme etme, türetme çalışmaları oluşturma, dağıtma, uygulama ve görüntüleme konularında lisans vermektesiniz. , açıklamalar, öneriler, fikirler, grafikler, incelemeler veya yorumlar, ürünler ve / veya hizmetler ile ilgili reklamlar veya listeler veya bu web sitesi aracılığıyla servistalebi.com’a iletilen diğer bilgiler (birlikte, "Gönderme") ve diğer gönderimleri dahil etmek Şimdi bilinen veya daha sonra geliştirilen herhangi bir biçimde, medyada veya teknolojide çalışır. servistalebi.com'un herhangi bir Gönderimi gizli olarak kabul etmesi gerekmeyecek ve telif hakları veya herhangi bir şekilde başka bir şekilde göz önünde bulundurma yükümlülüğü olmaksızın, herhangi bir Gönderimi işinde (sınırlama olmaksızın, ürünler veya reklamlar dahil olmak üzere) kullanabilir ve gelecekteki servistalebi.com işlemlerinde ortaya çıkabilecek benzerliklerin bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmeyecektir.

Bu web sitesinde sunulan tüm Gönderilerin, Gönderinin menşei olan kişi veya kurumun sorumluluğunda olduğunu ve bu web sitesinde yayınladığınız her Gönderiden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. servistalebi.com bu web sitesinde değişiklik yapabilir, servistalebi.com'un istediği zaman web sitesine gönderilen Gönderileri herhangi bir nedenle silebilir, reddedebilir veya taşıyabileceğini kabul etmektesiniz.

KANUNSUZ VEYA YASAK KULLANIMA İZİN VERİLMEZ

Web sitesi, bülten panoları, sohbet odaları, haber grupları, topluluklar, kişisel web sayfaları, grup takvimleri, elektronik posta gönderileri ve diğer halka açık forumlar gibi iletişim servislerini içerebilir. Mesajları yalnızca forumun amaçlanan konusuna uygunsa göndermeyi kabul edersiniz.

Web sitesini yasadışı veya Kullanım Şartları tarafından yasaklanmış bir amaç için kullanmamayı kabul edersiniz. Web sitesini, bu web sitesine zarar verebilecek, devre dışı bırakabilecek, fazla yükleyebilecek veya bozabilecek veya başka bir tarafın bu web sitesini veya hizmetlerini kullanmasını engelleyebilecek hiçbir şekilde kullanamazsınız. Web sitesi aracılığıyla kasıtlı olarak size sağlanmayan herhangi bir materyal veya bilgi edinmek için hiçbir şekilde arama yapamazsınız.


Yapmamayı taahhüt ediyorum:

· Uygun olmayan, yasadışı, tehdit edici, müstehcen, kaba, pornografik, saygısız, uygunsuz, hakaret içeren, hakaret içeren, küfürlü, küfürlü veya başkalarının yasal haklarının (bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla gizlilik ve tanıtım hakları dahil) ihlal edilmesi.

· Başka herhangi bir kişi veya kuruluşun telif hakkını, ticari markasını veya diğer fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek.

· Virüs, bozuk dosya veya başka birinin bilgisayarının çalışmasına zararlı olabilecek başka bir bileşen içeren dosyaları yüklemek.

· Bir başkasının kimliğini, özelliklerini veya niteliklerini yanlış kabul etmek veya talep etmek.

· Anket, yarışma, piramit şemaları veya zincir mektuplar düzenleyin veya iletmek.

· Başkalarının rızası olmaksızın E-posta adreslerini, bunlarla sınırlı olmamak üzere, başkalarıyla ilgili bilgileri toplamak veya saklamak.

· Bu web sitesinin herhangi bir bölümüne, sınırlandırılmış olduğunuz herhangi bir bilgisayara, sunucuya, hesaba, ağa, yazılıma veya donanıma erişmeye çalışmak.

· İlgili yasaları veya düzenlemeleri ihlal etmek.


· servistalebi.com tarafından sağlanan yazılı izin olmadan servistalebi.com tarafından sağlananlar dışındaki manuel veya otomatik kayıt araçlarını kullanrak başka herhangi bir içerik göndermek.servistalebi.com web sitesinde bulunan iletişimleri izlemek zorunda değildir. Bununla birlikte, servistalebi.com, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir bilgiyi veya materyali veya bunun herhangi bir bölümünü göndermeyi veya silmeyi reddedebilir. Bu web sitesini kullanmak için yalnızca bir hesap oluşturacağınızı ve bu işletmelerin bu web sitesiyle kullanım için yalnızca bir hesaba sahip olabileceğini kabul edersiniz.

YASAL YAŞ

Bu web sitesi 18 yaşın altındaki çocuklar için tasarlanmamıştır. Bu web sitesini kullanarak, en az 18 yaşında olduğunuzu ve şartlar, koşullar, yükümlülükler, onaylamalar, beyanlar, ve Şartlarda belirtilen garantiler ve Şartlara uymayı kabul ettiğiniz. 18 yaşın altındaysanız, lütfen Gönderinizi sunmayın veya bu web sitesini başka bir şekilde kullanmayın.

GÜVENLİK

Bu web sitesi için kullanılan tüm kullanıcı adları ve / veya şifreler sadece kişisel kullanım içindir. Kullanıcı adınızın ve / veya şifrenizin (varsa) güvenliğinden siz sorumlusunuz. servistalebi.com şifrenizi izleme hakkına sahip olacak ve kendi takdirine bağlı olarak şifrenizi değiştirmenizi isteyecektir. servistalebi.com'un güvensiz olduğu kabul edilen bir parola kullanırsanız, servistalebi.com parolanın değiştirilmesini ve / veya hesabınızı sonlandırmasını isteme hakkına sahip olacaktır.

Bu web sitesinde katıldığınız herhangi bir program veya hizmette kullanım için bu web sitesinde doğru, doğru, güncel ve eksiksiz bilgi vermeyi kabul edersiniz. servistalebi.com’a, yanlış, yanlış, güncel olmayan veya eksik veya servistalebi.com’un herhangi bir bilgisini sağlarsanız, bu tür bilgilerin yanlış, yanlış, güncel olmayan veya eksik olduğundan şüphelenmek için makul sebepleri olabilir. bu web sitesine ve bunların hizmetlerine erişiminizi askıya alabilir veya sonlandırabilir ve hizmetlerin mevcut veya gelecekteki kullanımlarını reddedebilir.

Güvenliği tehlikeye atmak veya sistem kaynaklarını ve / veya hesapları tahrif etmek için bu web sitesi ile bağlantılı olarak sunulan hizmetleri veya tesisleri kullanmanız yasaktır. Güvenliği tehlikeye atmak için tasarlanmış araçların (örneğin, şifre tahmin programları, kırma araçları veya ağ arama araçları) kullanılması veya dağıtılması kesinlikle yasaktır. Herhangi bir sistem güvenliğini ihlal ederseniz, servistalebi.com, güvenlik olaylarını çözmelerine yardımcı olmak için, bilgilerinizi sistem yöneticilerine diğer web sitelerinde yayınlama hakkını saklı tutar. servistalebi.com, bu Kullanım Koşulları'ndan şüphelenilen ihlalleri inceleme hakkını saklı tutar.

GARANTİ VE SORUMLULUĞUN REDDİ

servistalebi.com, bu web sitesinin hatasız, virüs veya diğer zararlı bileşenlerden arındırılmış olduğuna dair hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. servistalebi.com, bu web sitesinin veya servistalebi.com’un bilgisayar sistemlerine girmesinden veya sızmasından kaynaklanabilecek zarar veya ziyandan sorumlu tutulamaz.

BU WEB SİTESİ İLE BAĞLANTILI OLARAK KULLANILAN VERİ VE/VEYA EKİPMANIN YETERLİ KORUNMASI VE YEDEKLENMESİ SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR.

KAYIP VERİ İDDİALARI DA DAHİL OLMAK ÜZERE, İŞ GECİKMELERİ VEYA BU WEB SİTESİNDEN MALZEME VEYA İÇERİK KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN KAR KAYBI GİBİ

BU WEB SITESININ KULLANıMıNA DAYALI HERHANGI BIR İDDA ÜZERİNE SERVISTALEBI.COM'U SORUMLU TUTMADIĞINIZI BEYAN EDERSİNİZ.

. Bu web sitesindeki sayfalarda teknik yanlışlıklar, güncel olmayan bilgiler ve yazım hataları olabilir. BU WEB SİTESİNE ERİŞİM, ÜCRETSİZDİR. BUNUNLA BİRLİKTE, TÜM MALZEME, BİLGİ, YAZILIM ÜRÜNLERİ VE HİZMETLER DAHİL VEYA BU WEB SİTESİ ÜZERİNDEN KULLANILABİLİR "OLDUĞU GİBİ" VE "MEVCUT OLARAK SAĞLANMIŞTIR." SERVISTALEBI.COM, DOLAYLI OLARAK SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLALİ OLMAKSIZIN ZIMNİ GARANTİLER DE DAHİL OLMAK ÜZERE, AÇIK VEYA ZIMNİ HER TÜRLÜ GARANTİYİ REDDEDER. SERVISTALEBI.COM, WEB SİTESİ ÜZERİNDEN HERHANGİ BİR AMAÇLA ELDE EDİLEN BİLGİ, ÜRÜN VEYA HİZMETLERİN UYGUNLUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ, KULLANILABİLİRLİĞİ, ZAMANLAMASI VEYA DOĞRULUĞU İLE İLGİLİ HİÇBİR GARANTİ VEYA BEYAN VERMEZ.

SORUMLULUK

servistalebi.com web sitesi, kullanıcıların satılık ürün ve hizmetlerin reklamlarını ve listelerini yayınlayabilecekleri bir yer olduğundan, bu sitenin yalnızca kişilerin satış yapma ve alıcıların mal satın almalarına yönelik bir kanal görevi gördüğünü kabul edersiniz. servistalebi.com, kullanıcı tarafından gönderilen Gönderilerin kalitesi, güvenliği veya yasallığı, Gönderilerin doğruluğu veya doğruluğu, satıcıların eşya satma veya alıcıların eşya satın alma yeteneği üzerinde kontrol sahibi değildir. servistalebi.com satıcıların sundukları ürünlerin satışını tamamlayıp tamamlamayacağını kontrol edemez ve kontrol edemez. servistalebi.com, alıcıların teklif ettikleri öğelerin alımını tamamlayıp tamamlamayacağını kontrol edemez. servistalebi.com, bir veya daha fazla alıcı veya satıcıyla bir anlaşmazlık olması durumunda, başkalarının eylemlerini kontrol etmediğinden ve kontrol edemediğinden, servistalebi.com (ve acentelerimiz ve çalışanlarımız ve üçüncü taraf ortaklar ve / veya servistalebi.com'un lisansları), bu tür bir iddia veya taleple bağlantılı veya herhangi bir şekilde ortaya çıkmış veya herhangi bir şekilde bilinen veya bilinmeyen, şüpheli veya şüphesiz, açıklanmamış veya ifşa edilmemiş her türlü iddia, talep ve zarar (fiili ve nihaî)ların tümünden sorumsuzdur .

Bu web sitesinde verilen bilgiler "olduğu gibi" veya "mümkün olduğu kadar" sağlanmıştır ve servistalebi.com, herhangi bir öğenin varlığı, mülkiyeti veya mülkiyeti ile ilgili herhangi bir fiili veya muhtemel alıcı veya sahibine hiçbir beyan veya garanti vermez. Maddenin durumu veya bu hizmette yer alan madde ile ilgili bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği ile ilgili olarak. Bu tür materyallere güvenmenin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve servistalebi.com’un hiçbir Gönderimden veya bu web sitesinin kullanılması yoluyla e-postayla gönderilen veya başka şekilde kullanıma sunulan Gönderilerin kullanımı sonucu

oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz..

HİÇBİR KOŞULDA SERVISTALEBI.COM YA DA İŞTİRAKLERİ, LİSANS VERENLER, SERVİS SAĞLAYICILARI, İÇERİK SAĞLAYICILARI, ÇALIŞANLAR, ACENTELER, MEMURLAR VE YÖNETİCİLER HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, CEZAİ, ARIZİ, ÖZEL, DOLAYLI VEYA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULAMAZ.

BUNUNLA BİRLİKTE BU WEB SİTESİNİN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN YA DA BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KAYDIYLA, HATALAR, İHMALLER, KESİNTİLER, DOSYALARIN BOZULMASI VEYA ZARAR GÖRMESİ, POSTALARIN SİLİNME VEYA BOZULMASI -, HATALAR KAYNAKLANAN ZARARLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE KULLANIMI NEDEN OLABİLİR DİĞER ZARARLAR, VERİ KAYBI, KAR KAYBI, KUSURLAR, VİRÜSLER VE/VEYA GECİKMELERDEN DE SERVISTALEBI.COM SORUMLU TUTULAMAZ.

HATTA EĞER SERVISTALEBI.COM BU TÜR ZARARLARIN OLASILIĞI BİLDİRİLMİŞ OLSA BİLE. BAZI YARGI ALANLARI, DOLAYLI VEYA ARIZİ ZARARLAR İÇİN SORUMLULUĞUN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEZ

SERVISTALEBI.COM'UN BU YARGI BÖLGELERİNDEKİ SORUMLULUĞU, YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE SINIRLI OLACAKTIR. .

Web sitesinin herhangi bir bölümünden veya ilgili hizmetlerden memnun değilseniz, tek çareniz onları kullanmayı bırakmaktır.

TAZMİNAT

Bu sözleşmeyi ihlal etmeniz veya üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarını ihlal etmeniz durumunda. servistalebi.com ve çalışanlarını, acentelerini, yöneticilerini, memurlarını ve hissedarlarını, tüm yükümlülük, tazminat talepleri, tazminat ve masrafları (makul avukatlık ücret ve masrafları dahil olmak üzere) ve bunlara aykırı olarak savunmayı, tazmin etmeyi ve savunmayı kabul edersiniz.

SONLANDIRMA

servistalebi.com, herhangi bir sebeple, herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda, web sitesine veya hizmetlerine erişiminizi sonlandırma hakkını saklı tutar. servistalebi.com, bu web sitesine erişiminizin feshedilmesinden dolayı size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK

Bu web sitesinden kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılmasıyla ilgili bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın. Mahremiyet ile ilgili tüm beyanlara rağmen, servistalebi.com, yasalar gereği veya yasaya uymak, bu tür bir eylemin korunması için gerekli olduğuna dair iyi niyetli bir inanca bağlı olarak, size ait herhangi bir bilgiyi size bildirmeden ifşa etme hakkını saklı tutar. veya haklarımızı veya mülkümüzü savunmak veya acil bir duruma cevap vermek. Bu web sitesinin belirli alanları veya sayfaları, söz konusu alanlardan veya sayfalardan toplanan kişisel bilgilerin kullanımıyla ilgili ek veya farklı terimler içerebilir.

ÜCRETLER

Hizmetlerin belirli özelliklerine erişmek için ücret ödemeniz gerekebilir. Tüm ücretler ABD doları cinsindendir ve iade edilmez. ServisTalebi, ücretler veya ücretler dahil olmak üzere, Hizmetlerin tümü veya bir kısmı için ücretleri değiştirirse, ServisTalebi size bu değişiklikleri önceden bildirecektir. Değişiklikleri kabul etmiyorsanız, ServisTalebi size Hizmetlerin geçerli bölümünü sağlamayı bırakabilir.

Eğer bir hizmet için ödeme yaptıysanız , Ödemesini yaptığınız süre boyunca hizmeti fiyatı değişmeden kullanabilirsiniz böylece Bu süre boyunca yapılan fiyat değişiklikleri sizi etkilemez.

ServisTalebi’nin yetkili üçüncü taraf ödeme işlemcisi, satın alma sırasında belirlediğiniz ödeme yöntemini uygular. ServisTalebi'ne, bu ödeme yöntemine seçtiğiniz Hizmetler için bu Kullanım Koşullarında belirtilen tüm ücretleri talep etme yetkisi verilir. Kredi kartıyla herhangi bir ücret ödüyorsanız, ServisTalebi, kredi kartının geçerli olduğunu ve satın alma işleminizi kapsaması için gerekli fon veya kredinin bulunduğunu doğrulamak için satın almadan önce kredi kartı hesabınızdan ön provizyon alabilir.

GENEL

Bu Anlaşmaya, yasaların izin verdiği en geniş ölçüde etki verilecektir. Bu sözleşmede yer alan hükümlerden herhangi birinin veya daha fazlasının herhangi bir nedenle geçersiz olması, herhangi bir bakımdan geçersiz olması, yasadışı veya uygulanamaz olması durumunda, bu tür hükümsüzlük, yasadışılık veya uygulanamazlık, buradaki diğer hükümleri etkilemeyecektir ve bu anlaşma burada belirtilen amacına azami yasal etkiye sahip olmakla yükümlüdür. Bu anlaşma, Güney Dakota Eyaleti yasalarına uygun olarak, herhangi bir hukuk çatışması ilkesine etki etmeden yönetilmekte ve yorumlanmaktadır. Bu web sitesinin kullanımı veya bununla ilgili tüm ihtilafların çözülmesi için Türkiye Cumhuriyeti Yalova mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine ve mekanına, eğer uygunsa, Türkiye Cumhuriyeti Yalova Şehir Mahkemesine ve ilgili servisler. servistalebi.com bu sözleşmeyi tamamen veya kısmen herhangi bir zamanda devredebilir. servistalebi.com Gizlilik Politikası ile birleştiğinde bu sözleşme, servistalebi.com ile kullanıcı arasındaki bu web sitesine ilişkin tüm sözleşmeyi oluşturur ve bu sözleşmeler elektronik, sözlü veya yazılı tüm önceki veya çağdaş iletişimlerin, tekliflerin ve sözleşmelerin yerini alır. servistalebi.com ve web sitesine göre kullanıcı arasında. Bu nedenle, bu kullanım şartları, bu web sitesinin kullanımıyla ilgili tüm anlayışı temsil eder ve önceden ya da çağdaş, çelişkili ya da ek iletişimler üzerinde hüküm sürer.

servistalebi.com’un bu Sözleşmedeki performansı mevcut yasalara ve yasal işlemlere tabidir. Bu Sözleşmede yer alan hiçbir şey, servistalebi.com’un, web sitesini kullanımınızla ilgili hükümet, mahkeme ve kanun uygulayıcı taleplerine veya servistalebi.com tarafından bu tür bir kullanımla ilgili olarak toplanan bilgilere uyma hakkına aykırı değildir.

Herhangi bir yetkisiz erişim, herhangi bir bilginin değiştirilmesi veya değiştirilmesi veya bu web sitesine erişim veya bu siteye erişim ile müdahale kesinlikle yasaktır. servistalebi.com, kendisine sunulan tüm yasal hak ve önerileri saklı tutar ve bu feragatname, servistalebi.com'un sahip olabileceği herhangi bir diğer haktan herhangi bir sınırlama veya feragat sayılmaz.

Bu web sitesinin belirli alanları veya sayfaları, bu web sitesinin kullanımıyla ilgili ek veya farklı terimler içerebilir. Bu şartlar ve bu kullanım şartları arasında bir çelişki olması durumunda, bu belirli şartları kontrol eder.

Burada açıkça verilmeyen tüm haklar sadece ve tamamen servistalebi.com'a aittir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Bu Kullanım Koşulları ile ilgili sorular aşağıdakilere yönlendirilmelidir:

E-posta: [email protected]

Ürünlerimizle ilgili sorular bu e-postaya yönlendirilmemeli ve cevaplanmamalıdır.

Lütfen bu iletişim bilgilerini yalnızca yasal ve gizlilik politikası konuları için kullanın. Diğer tüm sorularınız için ana sayfamızın Bize Ulaşın bölümüne bakın.

Bu belge en son 01/04/2020 tarihinde güncellenmiştir.

Aksi belirtilmedikçe, bu web sitesindeki tüm materyaller © 2024 servistalebi.com.

Tüm hakları Saklıdır.